Ważne i Ciekawe

Poczuj wyjątkowy smak nadchodzących Świąt z Costa Coffee

kawa baristy

Już za moment ulice rozświetlą tysiące świateł, w radiu usłyszymy świąteczne przeboje, ubierzemy choinki i zaczniemy rozglądać się za prezentami. Będziemy mogli również delektować się zapachami, których tak intensywny aromat mamy okazję poczuć tylko raz w roku, w okresie świątecznym. To samo tyczy się naszych ulubionych smaków, które jednoznacznie kojarzą nam się z zimą i pomagają przenieść nas w ten jedyny w swoim rodzaju czas w roku.

Daj się zaskoczyć

Jest to również okres pełen niespodzianek! Jedną z nich przygotowała dla swoich gości sieć kawiarni Costa Coffee! Do odkrycia jest mieszanka jednorodnego pochodzenia 100% arabica – Honduras Character Roast, charakteryzującą się głębokim, łagodnym kwiatowym aromatem oraz smakiem, w którym wyczuwalne są nuty pomarańczy oraz czekolady. Wszystko to sprawia, że świetnie wpasuje się w magię zbliżających się Świąt. Najlepiej uwydatnia swoje walory przede wszystkim w kawach klasycznych, ponieważ nie potrzebuje żadnych dodatków, byśmy mogli w pełni celebrować jej iście świąteczny smak.

Zbliżający się okres Świąt to czas, na który zawsze czekamy z utęsknieniem. Gorąca filiżanka rozgrzewającej i aromatycznej kawy Honduras Character Roast niewątpliwe ociepli grudniową atmosferę oraz pomoże odkryć świąteczny klimat, nawet bez śniegu za oknem. Zapraszamy do naszych kawiarni i zamawiania na wynos lub przez aplikację Uber Eats. Celebrujmy razem wyjątkowe chwile.

Dodaj komentarz