Moda i styl

Moda damska 2021 – jakie trendy będą rządziły na wybiegach

moda damska

Rok 2021 w modzie upłynie pod znakiem komfortu i ergonomii. Pandemia koronawirusa skutecznie wpłynęła na podejście projektantów do tworzenia nowych kolekcji. Ma być przede wszystkim wygodnie. Kolekcje zyskają także kilka dodatkowych rozmiarów, a ponadto podejście do mody będzie ukierunkowane na ochronę środowiska naturalnego. Co jeszcze czeka nas w modzie damskiej w 2021?

Moda damska w roku 2021 – nie bój się łączenia różnych elementów garderoby

To, czego nauczyła nas pandemia koronawirusa to to, że do wszystkiego musimy podchodzić z dużą dozą równowagi. Nie inaczej jest także w przypadku mody. Do łask wkracza zrównoważona, a więc nastawiona na to, aby pozbywać się jak najmniejszej ilości ubrań, kupować je z głową i nie bać się zestawiać ich w różnych konfiguracjach. Kilka topów, par spodni w zestawieniu z marynarką może być naprawdę świeżym podejściem do tematu mody. Dresówki mogą być bardzo ciekawym lookiem wraz z topem i żakietem – czemu nie? Innym razem można je zamienić na dżinsy czy spodnie z dżerseju. Ważne, żeby nie bać się różnych zestawień nawet, jeśli z pozoru na pierwszy rzut oka mogą do siebie nie pasować.

Trendy w modzie damskiej 2021 – dzianina na topie

Niewygodne materiały przechodzą do lamusa. Do łask dumnym krokiem wkracza dzianina, która świetnie sprawdza się zarówno w wersji home office, jak i w dość casualowym podejściu do tematu mody i wyboru ubrań na spacer czy do sklepu. Materiał ten pojawia się zarówno w sukienkach, jak i w wersjach garsonkowych, garniturowych czy też solo. Z powodzeniem znajdziecie je zarówno u znanych projektantów, jak i sieciówkach.

Zobacz także: https://opiniotworczy.pl/porady-stylisty-dlaczego-warto-z-nich-korzystac/

Trendy w modzie damskiej na rok 2021 – dresy i ręczne robótki

Dresy wchodzą na nieco wyższy poziom. Tym razem nie będą dedykowane jedynie wyjściu na siłownię czy jogging, ale z powodzeniem można je wprowadzać na tak zwane salony, czyli podejść do tematu w wersji bardziej eleganckiej. Do luźnych spodni dresowych z powodzeniem można więc dać nieco szyku w postaci błyszczącej bluzki czy też podkreślić je stylową biżuterią. Projektanci oprócz tego odkryli ogromny potencjał we włóczce. Mowa między innymi o wszelkiej maści odzieży, która wyszła spod drutów czy też szydełka. To będzie absolutny hit nadchodzących miesięcy.

Pozostaje pytanie – gdzie robić zakupy odzieżowe tak, aby być w zgodzie z nadchodzącymi trendami. Bardzo dobrze sprawdzają się w tym przypadku odwiedziny w dobrych centrach handlowych. Jednym z nich jest największa galeria handlowa w Warszawie Złote Tarasy. Jest znakomicie skomunikowana – można bez problemu dojechać do niej z każdej części miasta zarówno komunikacją miejską, jak również samochodem. Centrum handlowe dysponuje całodobowym parkingiem, więc z powodzeniem można zaparkować auto o dowolnej porze.