Zdrowie i uroda

Modna fryzura na Sylwester 2020

modna fryzura na sylwestera

Sylwester to wyjątkowe wydarzenie każdego roku, nie warto więc odpuszczać w temacie zaplanowanej stylizacji, czy nienagannej fryzury. W końcówce 2020 roku w świecie fryzjerskim wiele mówi się o użyciu rozjaśniacza, który odpowiednio użyty doda fryzurze lekkości i nada charakteru nawet najprostszemu cięciu.

W Sylwestra 2020 będą królowały refleksy umiejscowione tuż przy twarzy – cienkie kosmyki w jaśniejszym kolorze można uzyskać poprzez użycie rozjaśniacza do całych włosów, czy rozjaśniacza do pasemek. Rozjaśniacz nakładamy cienką, równą warstwą na pojedyncze pasma włosów. W zależności od efektu, jaki chcemy otrzymać podczas procesu stylizacji włosów – czas trzymania rozjaśniacza na włosach należy dostosować i wyważyć tak, by był on zgodny z instrukcją producenta, nie pozwolił na zniszczenie włosów rozjaśnianiem.

Warto również kierować się swoim własnym odcieniem reszty włosów, by efekt rozjaśniania był naturalny i stanowił jedynie lekki akcent kolorystyczny. Refleksy na przodzie włosów będą prezentowały się świetnie zarówno na włosach prostych, kręconych, jak i upiętych.

Najmodniejszy look na Sylwester 2020 stworzą włosy spięte modną, dużą klamrą wraz z pojedynczymi “wypuszczonymi” jasnymi i delikatnymi kosmykami.

Dodaj komentarz