Ważne i Ciekawe

Wypożyczalnia sukien ślubnych – co można znaleźć w jej ofercie?

suknie slubne wypozyczalnia

Piękna biała suknia to marzenie wielu panien młodych. Dzień ślubu i wesela ma być perfekcyjny, dlatego też każdy detal musi być na odpowiednim poziomie. Jednak koszt kupienia nowej sukni ślubnej może znacząco nadszarpnąć budżet państwa młodych. Wówczas z pomocą przychodzą wypożyczalnie sukien ślubnych. Co można w nich znaleźć?

Dlaczego warto wypożyczyć suknię ślubną?

Organizacja ślubu i wesela to duże wydatki – sala weselna, orkiestra lub dj, wystrój kościoła i sali zabaw to część wydatków, które młoda para musi ponieść. Do tego dochodzi garnitur dla pana młodego i suknia panny młodej. Aby spiąć budżet weselny, warto rozważyć wypożyczenie sukni ślubnej? Gdzie znajduje się wypożyczania sukien ślubnych w Pile? Warto udać się do salonu sukien ślubnych, wiele z nic oferuje taką usługę. Wartość wypożyczenia to najczęściej 50-60% ceny zakupu nowej sukni. Wypożyczeniu podlegają też dodatki, takie jak biżuteria, szale, etole czy nakrycia głowy. Wypożyczenie sukni ślubnej sprawia, że nie ma problemu z jej późniejszą odsprzedażą czy przechowywaniem jej.

Jak wygląda wypożyczenie sukni ślubnej?

Decydując się na wypożyczenie sukni ślubnej, warto znaleźć salon, który oferuje taka usługę, jak na przykład Salon sukien ślubnych Susan Hooward. Po wyborze odpowiedniego modelu, należy dokładnie przestudiować umowę. Większość wypożyczalni w cenę wypożyczenia wlicza drobne poprawki krawieckie dopasowujące suknię do klientki lub drobnych uszkodzeń, powstałych w trakcie użytkowania. Warto także sprawdzić czy czyszczenie sukni po weselu należy do panny młodej czy leży po stronie wypożyczalni. To kolejny koszt, który wyraźnie powinien być wliczony w cenę wypożyczenia. 

Suknię należy zarezerwować najpóźniej na pół roku przed  weselem. To ważne, by nie przeżyć rozczarowania w dniu wesela. Podczas podpisywania umowy zostawia się zadatek. Najczęściej jest to 50% całej ceny, resztę dopłaca się po zwróceni sukni. Wiele salonów pobiera też 50% kaucji na wypadek znacznych uszkodzeń kreacji czy nieoddania jej w wyznaczonym terminie. 

Dodaj komentarz